O klubie

Celem projektu jest popularyzacja jazdy sportowej wśród narciarzy w każdym wieku. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Dla nas nie jest ważne, czy już jesteś mistrzem czy dopiero chcesz nim być – ważne byś chciał rozwijać swoje umiejętności narciarskie wspólnie z innymi Nartomaniakami.

Nasze liczby

Nartomaniaków

treningów w sezonie

procent radości z jazdy

pomylonych bramek w sezonie

połamanych nart

Dla kogo?

Dla wszystkich, niezależnie od wieku. Program treningu i grupy o różnym poziomie zaawansowania sprawiają, że każdy znajdzie tutaj dla siebie miejsce.

Chęć do nauki i zapał do treningu są najważniejsze, resztą my się zajmiemy. Nie wiesz czy Twój poziom umiejętności jest odpowiedni? Wystarczy, że przyjdziesz na jeden z naszych treningów. Trenerzy zobaczą Ciebie w akcji i powiedzą Tobie co i jak.

Korzyści

• Bycie członkiem wielkiej rodziny Nartomaniaków
  • Softshell Nartomaniak – w ramach pierwszej opłaty wpisowej
  • Klubowa guma wyścigowa w atrakcyjnej cenie
  • Nagrody NartoSummit
  • Rabat na treningi tygodniowe
  • Rabat na zakup sprzętu u naszych partnerów.
  • I wiele więcej 😉

Obowiązki

• Dumne reprezentowanie klubu na zawodach
  • Zaangażowanie w trening i podnoszenie swoich umiejętności
  • Pomaganie trenerowi i pozostałym klubowiczom w trakcie treningu
  • Przestrzeganie regulaminu klubu
  • Terminowe uiszczanie opłat klubowych

Trenerzy

Dla rodzica

Kuźnia talentów i przyszłych medalistów Akademickich Mistrzostw Polski (bo studia są ważne).

Młodzi narciarze poznają tajniki jazdy sportowej i doskonalą swoje umiejętności pod okiem trenerów według naszego programu. Chętnie słuchamy uwag i pomysłów rodziców, ale to my decydujemy o programie i sposobie jego realizacji.

Wiemy, że rodzice mają zawsze dużo pytań przed pierwszymi zajęciami, na szczęście my mamy jeszcze więcej odpowiedzi. Jeżeli na stronie nie udało się Tobie znaleźć interesujących Ciebie informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio albo przyjdź na jeden z treningów i zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia.