O klubie

Jesteśmy klubem narciarskim z Wrocławia, którego celem jest popularyzacja jazdy sportowej wśród narciarzy w każdym wieku. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa.

Dla nas nie jest ważne, czy już jesteś mistrzem czy dopiero chcesz nim być – ważne byś chciał rozwijać swoje umiejętności narciarskie wspólnie z innymi Nartomaniakami.

Chęć do nauki i zapał do treningu, to podstawa, resztą my się zajmiemy.

Nasze liczby

Nartomaniaków

treningów w sezonie

procent radości z jazdy

pomylonych bramek w sezonie

połamanych nart

Dla kogo?

Dla wszystkich, niezależnie od wieku. Program treningu i grupy o różnym poziomie zaawansowania sprawiają, że Ty też zostaniesz jednym z nas.

• KIDS – W pierwszej kolejności stawiamy na prawidłowe opanowanie techniki jazdy na krawędziach przez najmłodszych i pracę w grupie. Startują w DPO i SLN. Roczniki 2014-2012 włącznie.
  • JUNIOR – Szkolenie i treningi na tyczkach, których zwieńczeniem są starty w SLN, POH, MPI. Roczniki 2011-2007 włącznie.
  • HERO – Młodzi i pełni energii, łączą sport z nauką. Startują w  MPI, SLN, POH. Roczniki 2006-2003 włącznie.
  • ACADEMIC – Beztroscy żacy startują w MPI, WinterCup, AMP, DLM, MPA. Roczniki 2002-1996 włącznie.
  • MASTER – Najstarsi metrykalnie, ale najmłodsi duchem. Największą radość sprawia im sportowa rywalizacja w gronie znajomych. Mastersi startują m. in. w MPA, Family Cup, POLSKIMED, HH Master League. Roczniki 1996 >

Zapoznaj się przed zapisami:

Zapisy zamykamy 30.06. Nie spóźnij się!!!

Korzyści

• Jesteś członkiem wielkiej rodziny Nartomaniaków.
  • Zawsze i wszędzie możesz liczyć na wsparcie i pomoc pozostałych Nartomaniaków.
  • Korzystasz z całej tajemnej wiedzy i doświadczenia trenerów oraz innych klubowiczów, które pomogą Tobie w treningu i startach.
  • Klubowy softshell otrzymujesz w ramach opłaty wstępnej.
  • Zyskujesz prawo do nagród NartoSummit.
  • Rabaty na treningi tygodniowe, weekendowe i jednodniowe.
  • Zawierasz nowe przyjaźnie z takimi samymi zapaleńcami jak Ty.
  • Rabaty i pomoc w zakupie sprzętu u naszych partnerów.
  • I wiele więcej 😉

Obowiązki

• Jesteś wzorem do naśladowania dla innych narciarzy.
  • Dumne reprezentujesz i promujesz klub podczas wydarzeń sportowych.
  • Angażujesz się w trening i podnoszenie swoich umiejętności.
  • Kierujesz się zasadami fair-play w rywalizacji sportowej i zabawie.
  • Szybkość i precyzja na trasie. Zawsze.
  • Nie spóźniasz.
  • Pomagasz trenerom, instruktorom innym klubowiczom oraz pozostałym uczestnikom treningów.
  • Punktualnie przybywasz na spotkania i treningi.
  • Wykonujesz polecenia trenera.
  • Słuchasz się mamy i jeździsz w kasku. Mamy słuchać się trzeba, a w kasku jeździć wypada. 😉

Trenerzy

MASTER

Hubi

ACADEMIC/MASTER

Jędrek

KIDS/JUNIOR/HERO

Tomek Czerwonka

ACADEMIC/MASTER

Marek „Rafał” Malison

JUNIOR/HERO/ACADEMIC/MASTER

Piotrek Szymczyk

Dla rodzica

Wiemy, że jako rodzic masz zawsze dużo pytań, w końcu chodzi o Twoje dzieci. Na szczęście my mamy jeszcze więcej odpowiedzi.

• Młodzi narciarze poznają tajniki jazdy sportowej i doskonalą swoje umiejętności pod okiem trenerów według naszego programu treningowego.
  • Dla nas nauka jest najważniejsza, a poza tym jesteśmy klubem narciarskim z Wrocławia. Program treningów uwzględnia obie te rzeczy. Bierzemy poprawkę na odrabianie lekcji i czas dojazdu w góry.
  • Chętnie słuchamy uwag i pomysłów rodziców, ale to my decydujemy o programie i sposobie jego realizacji.

Zapisy zamykamy 30.06. Nie spóźnij się!!!

Jeżeli na stronie nie udało się Tobie znaleźć interesujących Ciebie informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio albo przyjdź na jeden z treningów i zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia.