fbpx

NartoSummit 2020

Nartomaniakowe podsumowanie sezonu, to okazja do wspólnego spotkania nie tylko dla klubowiczów, ale dla wszystkich, którzy choć trochę interesują się narciarstwem alpejskim.

 

W programie m. in. podsumowanie bieżącego sezonu, wręczenie nagród dla najlepszych klubowiczów, spotkania z trenerami, a także przedstawienie kalendarza oraz planów na następny sezon. Pojawią się nasi przyjaciele i partnerzy, z każdym będzie można zamienić kilka słów, zobaczyć sprzęt z przyszłorocznej kolekcji oraz złożyć zamówienia pre-order na preferencyjnych warunkach.

 

Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, nie możesz tego przegapić. Zabierz ze sobą rodzinę i znajomych!

 

Widzimy się na terenie Hardy Wyższa Forma (al. Armii Krajowej 53, Wrocław).

 

Pamiętajcie o:

  • zdrowym rozsądku
  • dezynfekcji na wejściu
  • maseczkach

Program

10:00

Otwarcie bram

10:15 - 11:30

Trening i test sprawnościowy grup: Kids, Junior, Hero
Trening to rozgrzewka przed zmaganiami, w których sprawdzimy:
- siłę
- szybkość
- wytrzymałość
- otwarty umysł

11:45 - 12:30

Podsumowanie sezonu 19/20 i plany na sezon 20/21
Kilka słów o minionym (szalonym i nieprzewidywalnym) sezonie oraz to i owo na temat nadchodzącego sezonu, do którego szykujemy się pełną parą.

12:30 - 13:00

Wręczenie Nagród NartoSummit 2020
Wyniki znane są już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz nastąpi formalne wręczenie nagród. Przy okazji wręczymy też nagrody, które nasi zawodnicy zdobyli w ramach startów w Sudeckiej Lidze Narciarskiej.

13:30

Koniec

Wystawcy

Rossignol
Rossignol to marka z ponad stuletnią tradycją. Podczas całego wieku doświadczeń Rossignol czerpał inspiracje z gór, poświęcając się w pełni pasji tworzenia produktów dla narciarzy.
Obecnie wyznacza kierunki rozwoju całej branży, inspirowany swoimi korzeniami oraz wyjątkowymi wydarzeniami z przeszłości, każdego dnia buduje jej przyszłość wyznaczając nowe standardy w kategorii narciarstwa.

Lange
Lange to buty narciarskie, które od samego początku swojej ponad pięćdziesięcioletniej kariery, gościły na najwyższych miejscach podium. Utożsamiane są z najlepszymi mistrzami narciarstwa, od Nancy Green przez Alberto Tomba, Hermanna Maiera, Marca Girardelli, po Aurélie Ducroz i Marie Höfl-Riesch. Racing jest prawdziwą tożsamością i dziedzictwem marki Lange - żadne inne buty narciarskie nie zdobyły tylu medali olimpijskich i tytułów mistrzowskich.

Dynastar
Dynastar jest marką specjalistyczną powstałą u stóp Mont Blanc w 1963 roku. Wytwarza zaawansowane technologicznie produkty dla pełnych pasji narciarzy. Oferuje inteligentne, awangardowe rozwiązania, by sprostać wszystkim wyzwaniom terenu i oczekiwaniom najbardziej wymagających sportowców.

Wrocławska Szkoła Narciarska
WROCŁAWSKA SZKOŁA NARCIARSKA im. Antoniego Szymańskiego
- założona w 1970 r. organizacyjnie i osobowo łączyła struktury Oddziału PTTK przy Instytutach PAN z Zakładem Sportów Zimowych Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W 1974 r. zmieniła nazwę ze Szkoły Narciarskiej WSWF PTTK PAN Wrocław na Wrocławską Szkołę Narciarską. Od 2013 r. WSN jest autonomiczną jednostką wciąż działającą w sektorze 3. Licencja A+B przyznawana jej rokrocznie przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN oraz Polski Związek Narciarski daje jej prawo do prowadzenia kursów na stopień Demonstratora Szkolnego PZN, kursu kwalifikacyjnego oraz kursów na stopień Pomocnika Instruktora PZN. Kawał historii wrocławskiego narciarstwa w wydaniu akademickim i turystycznym – dziś pisaną przez młodą generację wychowanków WSN.

POC
POC to szwedzka marka powstała w 2005 roku. Dewizą firmy jest "robić wszystko co możliwe, aby chronić życie oraz minimalizować konsekwencje wypadków jakie towarzyszą sportom grawitacyjnym''. POC projektuje i rozwija szeroką gamę produktów - kaski, gogle, ochraniacze - związane z ochroną ciała, wyznaczając nowe standardy w wielu dziedzinach związanych z rozwiązaniami technicznymi, inżynierią materiałową oraz designem.

Nominowani

Trenujemy dla własnej satysfakcji, a startujemy dla przyjemności. Nagrody to tylko dodatek, ale bardzo miły. Wiemy ile poświęcenia i zacięcia wymaga dążenie do perfekcji, dlatego nagradzamy najlepszych, najambitniejszych i najbardziej zawziętych.

 

Rywalizacja trwa przez cały sezon, w każdej kategorii nominujemy trzy osoby, ale zwycięzca może być tylko jeden i dzierży tytuł przez cały rok.

JUNIOR

Debeściak

Alex

Kryspin

Gaspar

Progres sezonu

Konrad

Arek

Pascal

Zapał treningowy

Arek

Olek

Gaspar

MASTERS

Debeściak

Ada

Kasia

Darek

Progres sezonu

Kasia

Olek

Paweł

Zapał treningowy

Kasia

Paweł

Olek